M.B.K a.k.a Misi BasMi Kemiskinan

=Success Together With Our Family=

Latest topics

» Kenapa pula Malaysia nak block torrent dan website di bawah ni?? :(
Tue Jun 28, 2011 1:13 am by kakikuza

» Malay Movie
Wed Jun 08, 2011 1:33 pm by kakikuza

» PeriKsa Kad Pengenalan Anda Betul Atau Tidak
Sun Jun 05, 2011 9:17 am by myMBK

» Rintihan umat Islam: Untuk berapa lama lagi?
Sun May 01, 2011 8:04 am by myMBK

» Anime - Dragon Ball
Tue Apr 05, 2011 10:13 am by kakikuza

» Anime - Malay Sub
Tue Apr 05, 2011 8:55 am by kakikuza

» English Movie (Collection)
Thu Mar 10, 2011 8:26 am by kakikuza

» Tools For Downloader Premium Link
Tue Mar 08, 2011 6:01 am by kakikuza

» Anime (Cartoon Malay) - Doraemon
Tue Mar 01, 2011 1:53 am by kakikuza


    Cerita Wang ( Money )

    Share

    cetusan minda

    Posts : 7
    Join date : 2010-12-26

    Cerita Wang ( Money )

    Post  cetusan minda on Sun Dec 26, 2010 3:27 am

    Dari mana datangnya wang, polisi yang mengawalnya dan mengapa ada inflasi yang tetap, satu kisah yang paling akhir pihak bank dan juga "pihak berkuasa" akan beritahu kepada anda. Sedutan ini mengupas rahsia ciptaan wang, walaupun ianya berlaku di Amerika, proses yang hampir sama juga di gunakan di mana2 negara kerana kesan yg sama juga berlaku iaitu inflasi yang berterusan, harga barang yg semakin melambung, masyarakat yg semakin pentingkan diri sendiri dan sebagainya. Saksi dan fikir2 kan.




      Current date/time is Wed Dec 07, 2016 7:02 pm